Kingitused, mis loovad häid emotsioone

Valmistasin esimese kingituse Kinkekorvid.ee nime all juba 2012. aastal. Kas see aastate arv on oluline? Ma arvan, et on, sest need kogemused, mida oleme selle ajaga kogunud, töötavad täna kõikide uute klientide kasuks. Meil on olnud põnevaid väljakutseid, suhtlemist huvitavate klientide ja erinevate inimestega. On olnud ka ärevaid hetki ja meeletut kiirustamist, et tähtaegadest kinni pidada. Palju katsetamist ja õppimist. Kõike seda, mida oleme aastate jooksul õppinud, rakendame täna Sinu ettevõtte jaoks kingituste kokku panemisel.

Kuidas sai alguse Kinkekorvid.ee?

Olin aastate jooksul saanud mitmeid levinud klassikalisi reklaamkingitusi - kruusid, kalendrid, bleedid, korgitser, logoga sall ja jälle kruusid. Juhtus, et mõni ilusam kruus või kvaliteetsem bleed jõudis ka mulle koju, kuid enamasti jäid need kingitused minu laua kõrvale kappi ootele. Ootama, ma ei teagi mida. Ühel päeval kappe koristades märkasin, et ma olen ära viskamas kilekotitäit mulle tehtud kingitusi, mida ma ei ole kunagi kasutanud. Mulle tundus, et need ei ole kingitused, mis toovad päriselt rõõmu. Ja seetõttu ei ole nad ju ka kingitused, mis toovad ettevõttele kasu. Sellest mõttest saigi alguse Kinkekorvid.ee, mille põhitegevuseks sai kinkekorvide komplekteerimine. Eesmärgiks, olla ettevõtetele abiks kingituste tegemisel, mille saamine päriselt rõõmu valmistab.

Nii ongi meie entusiastlik meeskond aidanud oma klientidel luua positiivseid kinkimise ja kingisaamise elamusi juba kolmteist aastat. Oleme aidanud valmistada kingitusi ettevõtete töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele. Suur osa kingitusi valmib jõulude ajal, kuid vähem oluline ei ole ka näiteks ettevõtte sünnipäev, suvepäevad või jaanipäev, mil kolleege kinkekarbiga meeles peetakse. Oleme teinud koostööd paljude suurte ja väikeste Eesti ettevõtetega ning saatnud oma kinkepakke ka Eestist välja poole. 

Kinkekorvid.ee on pereettevõte. Seepärast tean, et meie inimesed teevad oma tööd alati südamest ja suure pühendumusega. Valmistame läbimõeldud, meeldejäävaid ja häid emotsioone loovaid kingitusi, mis ei jää kontorikappi seisma. Hea meelega komplekteerime ka Sinu järgmised kingitused.

Võta meiega ühendust!

Liina