Meie küpsisepoliitika

Küpsised võimaldavad kliendi kasutajakogemust personaliseerida ja veebilehe funktsionaalsust parandada.

Veebileht www.kinkekorvid.ee kasutab küpsiseid (väikesed andmefailid, mis salvestatakse teie arvutisse näiteks veebilehte külastades). Isikuandmeid kogume otse klientidelt koos nende nõusolekuga, kas e-kirja teel, päringuvormiga või automaatsete andmekogumisvahenditega veebipoes (Google Analytics, küpsised, pikslisilt), mis aitavad kaasa kodulehe kasutajakogemuse paremaks optimeerimiseks ja on vabatahtlikud igale kodulehe külastajale. Küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad meil oma veebiteenuseid edendada. Sellised pakkujad on näiteks Google ja Facebook.

Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid see võib põhjustada mõne meie e-poe funktsiooni häirumist.

Vaiduluste lahendamine

Kui ostjal on Kinkekorvid.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kinkekorvid.ee

Kui ostja ja VKinkekorvid.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Kinkekorvid.ee vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.